Kahya Hotel Ankara Guest Review Letter

Kahya Otel’i Asla Unutmayacağız

Ankara iş oteli ve Ankara şehir oteli olarak rakipsiz bir konumda ziyaretçilerini ağırlayan Kahya Otel bildiğiniz gibi yolu Ankara’ya düşmüş olan Türkiye’deki herkesin beğenisini topluyor. Ancak Kahya Otel sevgisi Türkiye ile sınırlı kalmıyor. Otelimizde konaklayan yabancı bir çok turist gezgin ve iş insanı da Kahya Oteli tercih ettikleri için son derece mutlu ayrılıyorlar. Özellikle temizlik, hizmet ve servis kalitesi ve konaklamanın tüm detaylarına kadar yayılan konfor hissi yabancı misafirlerimizin de unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamalarına olanak sağlıyor.

Daha önce de misafirlerimizin bizler için kağıda döktükleri hislerini ve memnuniyet duygularını sizlerle paylaşarak bizi ne kadar mutlu ettiğini anlatmıştık. Kahya otel personeli ve yönetimi olarak bize yaptığımız özenli hizmetin doğruluğuna inandıracak etkili mektuplardan bir tanesi de yabancı bir misafirimizden geldi. Kendisi Kahya Otelde her şeyin 10 üzerinden 10 puanı hak ettiğini, olağanüstü bir konaklama için teşekkür ettiğini ifade etmiş. Buradan 702 numaralı odamızda misafirimiz olan ve bu güzel mektubu bize bırakma nezaketinde bulunarak hoş bir sürpriz hazırlayan konuğumuza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 Guest at 702 :)

Thank you for a wonderful stay.
A 10 out of 10 for everything
A great and super clean hotel.

Thanks once again for making us feel at home in Ankara.
We will not forget this hotel.

Guest at 702 :)Regards

Kahya otel için yazılan güzel görüşlerin birkaç ortak noktası özellikle dikkat çekiyor:

  • Misafirlerin kendini evlerinde gibi hissetmesi,
  • Hiç unutulmayacak bir konaklama olduğu,
  • İnanılmaz derece temiz bulunması,
  • Güzler yüzlü hizmetin dikkat çekmesi

Bunların yanında Kahya Otel’i ilk kez keşfedenler ise özellikle merkezi konumu dolayısıyla tercih ederek otelin koşulları ve hizmeti dolayısıyla duydukları memnuniyet sonucunda çok isabetli bir tercih yapmış olduklarını ifade ediyorlar.

Kahya Otel olarak bizi mutlu eden misafir yorumlarına layık olmak için elimizden geleni yapacağımıza ve misafirlerimizin daha da mutlu olmasını sağlamayı öncelikli hedef olarak belirleyeceğimize dair söz veriyoruz. Eğer Ankara’ya yolunuz düşerse bu zamana kadar mutsuz ayrılan misafiri olmamış Kahya Otel’e sizleri de bekleriz. Eğer bir Kahya Otel müşterisi iseniz görüşlerinizi lütfen bizimle ve diğer herkesle paylaşınız.

Kahya Otel’de rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.

Kahya Otel Hakkında Tripadvisor sitesindeki yorumları okumak ve rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.

Kahya Otel Facebook sayfasını ziyaret etmek ve beğenmek için buraya tıklayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir