Kahya Otel Kubra Hanim Kına Gecesi

Kahya Otel’de Kına Gecesi

Ankara’nın en sevilen Oteli Kahya Otel, Ankara’da bütün toplantı ve etkinlik mekanı ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde misafirlerini düşünerek hazırlandı. Yaz mevsimi hem güzel havalar hem de yıllık izinlerin bir araya gelmesiyle düğün, nişan, kına gibi yeni ailelerin inşa edildiği etkinliklerin de en çok tercih edildiği dönemler olduğu biliniyor. Ankara’da Kına gecesi salonu ihtiyacını ise yine Kahya Otel Toplantı salonları karşılıyor.

Düğününüzün öncesinde organize edeceğiniz ve doyasıya eğlenebileceğiniz bir Kına Gecesi etkinliği için kaliteli ses sistem, konforlu yerleşimi, güler yüzlü hizmeti ile Kahya oteli tercih eden misafirlerimiz bu tercihlerinden dolayı çok mutlu ayrıldılar. Kına geceniz için şehir dışından gelecek misafirlerinizin en kolay bulabileceği tatlı düğün ve kına gecesi telaşınıza trafik ve ulaşım stresi eklemeden eğlenmenizi sağlayacak konumu ile Kahya Otel Kına salonu bu yaz bir çok Ankaralının salon ve mekan sorununa en harika çözümü sunarak mutluluğunuza rahatlık ve konfor katıyor.

Kına gecesi kutlaması için Kahya otel’i tercih eden Kübra Hanım’a bütün Kahya Otel ekibi adına teşekkür ediyor ve ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir