Kahya Otel Ankara'da Tanıtım Toplantısı

Kahya Otel Ankara’da Tanıtım Toplantısı

Ankara’nın merkezinde ulusal ve uluslararası firmaların etkinlik ve toplantıları için en çok tercih ettiği şehir oteli ve iş oteli olan Kahya Otel önemli toplantılara ev sahipliği yapıyor. Kahya Otel konferans salonlarını tercih eden uluslararası firmalardan bir tanesi daha memnuniyetle ve fark yaratan hizmetle Kahya Otel toplantı salonu seçeneklerini deneyimledi. Alternatif sağlık alanında bitkisel tüketim ürünleri tedarik eden uluslararası bir firmanın tanıtım gecesine ev sahipliği yaptık. Ankara’da tanıtım toplantısı için Kahya otel herkesin birinci tercihi.

Gecede konuyla ilgili davetliler ve firma yetkilileri bir araya gelerek firmanın ürünleri hakkında Ankara’da tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Her firmanın ve kuruluşun ihtiyacına cevap verebilecek şekilde farklı koltuk kapasiteleri ve farklı ölçülerdeki toplantı salonları sayesinde kendileri için en uygun salonu Ankara Kızılay’da şehrin en rahat ulaşım imkanlarını sunan Kahya Otelde misafirler bir araya geliyor. Ankara’da Tanıtım toplantısı boyunca Kahya Otel’in havalandırması, ikramları ve projeksiyon cihazı ses sistemi gibi teknik ekipmanları ile hiçbir aksaklığın yaşanmadığı bir etkinlik gerçekleştirildi.

Ankara’da Tanıtım Toplantısı için Kahya Otel Fark Yaratıyor

Kahya Otel Ankara’nın en kolay ulaşılabilir, en konforlu, en temiz ve en sevilen iş oteli ve şehir oteli olarak Ankara’da faaliyet gösteren, Ankara’da etkinlik organizasyonu yapan ve Ankara’ya kısa süreliğine iş için gelen herkesi mutlu misafirlerinden bir yenisi yapmak konusunda iddiasını ve kalitesini sürekli arttırarak devam ettiriyor.

Eğer siz de etkinlik mekanı, kaliteli düğün salonu, konferans salonu, kongre oteli arıyorsanız Genel merkez toplantılarınız, tanıtım toplantılarınız, yönetim kurulu toplantılarınız, düğün ve nişan etkinlikleriniz için Ankara’da ulaşımı kolay bir yere ihtiyaç duyarsanız Kahya Otel’in sizin için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sizin yerinize düşünen toplantı salonları hizmetlerini mutlaka deneyin.

Kahya otel aynı zamanda, Ankara’ya misafir olarak gelen her birey için de temiz, yeni, şık, konforlu, ulaşımı kolay, ekonomik, şehrin gürültüsüne rağmen iyi hazırlanmış ses yalıtımı ile sunduğu huzurlu konaklama imkanları sunuyor.

Toplantı Salonlarımızı incelemek için buraya tıklayınız;
İletişim bilgilerimizi ve haritadaki yerimizi görmek için buraya tıklayınız.
Oda seçeneklerimiz ve ücret bilgilerimiz için buraya tıklayınız.
Facebook Sayfamızı ziyaret etmek için buraya tıklayınız.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir