booking

Kahya Hotele Guest Review Award

2015 yılında hizmet vermeye başlayan Kahya Otel 2015 4 Şubat tarihinde de Booking sitesinden rezervasyon almaya başladı. Henüz bir seneyi doldurmamış olmasına rağmen Kahya Otel Booking.com kariyerini 2015’in en iyi otellerinden biri seçilerek taçlandırdı. Kahya Hotele Guest Review Award isimli ödül takdim edildi.

Booking.com bir online rezervasyon sitesi olarak bünyesinde bulunan otellere dair kullanıcıların fikir edinmesini amaçlayan oldukça faydalı bir sistem uyguluyor. Bir booking.com üyesi Booking üzerinden yaptığı ve doğrulanmış rezervasyonu ile otelde konaklamaya başladığında ya da konaklamasının üzerinden bir haftadan uzun zaman geçmeden otel ile ilgili görüş düşünce ve eleştirilerini paylaşıyor. Bu yorumların gerçekten o otelde deneyimleri olan kişiler tarafından yazılması ve verilen puanların doğrulanma aşamalarından geçtikten sonra değerlendirmeye alınması sebebiyle yapılan değerlendirmeler ve verilen puanlar 100 % gerçeklik ve doğruluk içeriyor. Bu sayede oteller de kendilerine dair gerçekçi değerlendirmelere ulaşabiliyor.

Yeni kurulan bir otel olarak kısa sürede yüzlerce olumlu mesaj alan otelimiz de Booking.com tarafsız ve gerçekçi değerlendirmelerinden 10 üzerinden ortalama 9,1 puan alarak ulaşılması çok zor bir başarıya imza attı. Bu değerlendirme başarısının sonucunda Kahya Hotele Guest Review Award layık görüldü.

Sistemin temel mantığı konaklayan misafirlerin memnuniyet düzeyi üzerine kurulu olduğu için bu ödülü kazanmamızı sağlayan değerli misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Booking.com sitesinde hakkımızda yazılan değerli yorum eleştiri ve puanlamaları görüntülemek için buraya tıklayınız.

Eğer siz de misafirimiz olursanız bizim hakkımızdaki görüş ve önerilerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Mutlu misafirlerimizden biri de siz olmak isterseniz rezervasyon için buraya tıklayınız.

Ayrıca bizi Facebook’ta beğenmeyi, Twitter‘da takip etmeyi unutmayınız

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir