Ankarada Avrupa Birliği Proje Toplantısı - Kahya Otel

Kahya Otel Ankarada Avrupa Birliği Proje Toplantısı

Kahya Otel Eylül ayına yine uluslararası organizasyonların toplantılarına ev sahipliği yaparak başladı. 1 Eylül 2016 tarihinde Kahya Otel Toplantı salonlarında gerçekleştirilen Avrupa Birliği Proje Toplantısı öğle yemeği ile devam etti. Kahya Otel Ankarada Avrupa Birliği Proje Toplantısı dolayısıyla onlarca seçkin misafir ağırlandı.

Türkiye’nin başkenti Ankara’da şehrin en merkezi konumunda ulaşımı kolay mevkisi ile dikkat çeken Kahya Otel Ankara’da gerçekleştirilen toplantı ve konferanslar için her zaman ilk tercih. Bilgilendirme toplantısı, yemekli toplantı, konferans, yönetim kurulu toplantısı ve hatta düğün ve kına gibi etkinliklere kadar her ihtiyaca cevap verebilecek çeşitlilikte Kahya Otel Toplantı salonları Ankara’nın en büyük ihtiyaçlarından birine eksiksiz olarak cevap veriyor.

Kahya Otel toplantı salonlarında gerçekleştireceğiniz toplantı ve etkinliklerinizde misafirlerinize yemek ya da atıştırmalık ikram etmek isterseniz Kahya Otel mutfağının usta aşçıları sayesinde Türk ve Dünya Mutfağının özel seçkilerini dilediğiniz fiyat aralıklarına göre belirleyebilirsiniz. Bu gün Kahya Otel toplantı salonlarında gerçekleştirilen Ankarada Avrupa Birliği Proje Bilgilendirme Toplantısı da misafirlerin Kahya Otel restoranlarında yemek ikramlarını kabul ettiği toplantılardan bir tanesi oldu.

Kahya Otel’e dair haberler, yayınlar ve güncel kampanyalardan anında haberdar olmak isterseniz Bizi Facebook sayfamızdan beğenebilir, Twitter hesabımızdan takip edebilir, ya da İnstagram hesabımızdan anlık fotoğraflarımızı takip edebilirsiniz.

Kahya Otel Toplantı Salonları ile ilgili daha fazla bilgi almak için Toplantı Salonları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Siz de organizasyonunuz, şirketiniz, aileniz ya da arkadaşlarınız için yemekli ya da yemeksiz bir etkinlik düzenlemek isterseniz hemen buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir